Українські банкіри мають найвищі зарплати

Українські банкіри мають найвищі зарплати

За даними Держкомстату, найбільше в Україні заробляють банківські співробітники, машинобудівники і нафтовики, повідомили у Держстаті. Найменшими залишаються зарплати в сільському господарстві і бюджетній сфері.

За словами першого заступника голови Державної служби статистики України Вадима Піщейко, найвищу зарплату (на 3,5-52,1% вище середнього рівня) в січні-серпні нинішнього року отримували працівники підприємств Києва та Київської області, а також регіонів, де сконцентровані підприємства гірничо-металургійного комплексу: Донецької, Дніпропетровської, Луганської та Запорізької областей. Найнижчі показники (на 24,3-29,1% нижче середнього рівня) були в Тернопільській, Херсонській, Чернівецькій, Чернігівській та Волинській областях.

За даними Державної служби статистики, середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника за січень-серпень 2011 склала 2550 грн, Що в 2,7 рази вище рівня мінімальної заробітної плати. У порівнянні з відповідним періодом 2010 року заробітна плата збільшилася на 18,1%.

Зростання номінальної заробітної плати протягом січня-серпня спостерігалося щомісячно, зменшення показника в серпні порівняно з липнем є сезонним явищем. Варто відзначити, що за даними того ж таки Держстату, реальна зарплата в Україні збільшилася за рік лише на 6%, що втричі менше за номінальний показник.

Як повідомлялось, згідно з опитуванням, щоб не почувати себе бідними, 54% українців хочуть отримувати зарплату від 2700 гривень на людину в місяць.

Мітки:

банкіри зарплата фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create