Українцям підвищать квартплату через Януковича

Українцям підвищать квартплату через Януковича

Днями Віктор Янукович разом з вето закону вніс до парламенту пропозиції до змін Житлового кодексу, які призведуть до збільшення квартплати українців. Про це заявив голова Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків "Перший будинок" Михайло Кальтагейсер.

Таким чином, президент України запропонував затвердити нові коефіцієнти для розрахунку площ лоджій, балконів, веранд і терас.

"На цю поправку президента мало хто звернув увагу, а дарма, адже вона стосується всіх українців, що мають у своїх квартирах балкони. Президент пропонує наступні коефіцієнти для розрахунку площі, за яку доведеться платити: для балконів і терас - 0,3; для лоджій - 0,5; для засклених балконів - 0,8; для веранд, засклених лоджій - 1,0", - пояснив експерт.

За його словами, президентські коефіцієнти майже повністю збігаються з нині чинними.

"Є тільки дві відмінності: по-перше, чинні регулюються не законами України, а підзаконними актами, а по-друге, такого визначення, як "засклений балкон", офіційно ні у будівельників, ні в БТІ не існує. Воно і не могло існувати, бо всі засклені балкони в країні - самодіяльність мешканців", - додав він.

Як вважає Кальтагейсер, "народні депутати, безсумнівно, поправку Януковича візьмуть, не стануть же вони справді псувати відносини з президентом і долати його вето через склопакети на балконах".

"А у підсумку для всіх квартир із заскленими балконами БТІ перерахують загальну площу за новим "балконним" коефіцієнтом 0,8, і квартплата у мешканців цих квартир збільшиться", - впевнений голова Об'єднання.

Кальтагейсер також запевнив, що забудовникам буде вигідно відразу склити не тільки лоджії, а й балкони, щоб приплюсовувати їх до квадратних метрів квартири з коефіцієнтом 0,8, а не 0,3, як зараз.

Мітки:

квартплата янукович житловий кодекс споживач

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create