Компанія «ГОЛД МІДЛ» продовжує розширювати асортимент - до переліку продукції додався механічний і гідравлічний ріжучий інструмент. На склад компанії надійшло різноманітне обладнання для різання тросу та кабелю: різак тросовий, ножиці гідравлічні універсальні, ножиці гідравлічні кабельні компанії Енерпред, ножиці гідравлічні, кабелерізи гідравлічні безпечні ТМ Klauke.

Слідуючи основним принципам турботи про споживача, компанія «ГОЛД Мідл» приділяє особливу увагу безпеці використання продукції, яку вона пропонує, тому вона вибирає гідравлічний ріжучий інструмент торгових марок Енерпред, Klauke.

Механізм ножиць Енерпред передбачає пружинне повернення штоку, що є надзвичайно важливим для їх ефективної та безпечної роботи. Гідравлічні безпечні кабелерізи Klauke дають можливість безпечного різання алюмінієвих і мідних кабелів, що знаходяться під напругою до 30 кВ. Причому, ці установки можуть працювати при температурах від - -20°C до +40°C, і навіть під дощем.

Компанія «ГОЛД МІДЛ» поставляє зручний і безпечний механічний та гідравлічний ріжучий інструмент, а також електромонтажний інструмент зі складу в Дніпропетровську і під замовлення, зі складу виробника.