З нового року "Укртелеком" припиняє надавати послуги мобільного зв'язку

З нового року "Укртелеком" припиняє надавати послуги мобільного зв'язку

З 1 січня 2012 року "Укртелеком" припиняє надання послуг мобільного зв`язку. Дані послуги будуть надаватися тепер оператором телекомунікацій "Трімоб".

Про це повідомилляє прес-служба компанії. Як наголошують у повідомленні, "з 1 січня 2012 року послуги рухомого (мобільного) зв`язку надаватимуться оператором телекомунікацій ТОВ "Трімоб", єдиним засновником та учасником якого є ПАТ "Укртелеком", на тих же умовах, на яких вони надавалися ПАТ "Укртелеком" абонентам, які погодилися зі заміною оператора без перерви у наданні цих послуг". Згодою абонента на заміну оператора, зокрема, буде вважатися відсутність його письмової заяви про незгоду із заміною оператора на момент припинення надання послуг "Укртелекомом" та початку надання послуг "Трімоб", і продовження користування послугами мобільного зв`язку після 31 грудня 2011 року.

Кількість абонентів мобільного зв`язку "Укртелекому" становить понад 750 тис осіб.

"Укртелеком" - найбільший оператор фіксованого зв`язку України. Чистий збиток "Укртелекому" за три квартали 2011 року становив понад 210,16 млн гривень, загальний дохід компанії (з ПДВ) від усіх видів діяльності - 6005,9 млн гривень. Основним акціонером компанії є ТОВ "ЕСУ" (належить австрійській компанії EPIC) - 92,79%, решта акцій належить 61 098 фізичним та юридичним особам.

Мітки:

мобільний зв'язок укртелеком зв'язок

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create