Прес-служба Глави Української держави повідомляє, що Президент України Віктор Янукович привітав президента Республіки Польща Броніслава Коморовського та голову Китайської Народної Республіки Ху Цзіньтао з нагоди 20-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами.

Віктор Янукович у привітанні польському президенту зазначив, що активний українсько-польський діалог сприяє реалізації обома державами амбітних задумів. Янукович переконаний, що Україна та Польща на високому рівні проведуть фінальну частину чемпіонату Європи 2012 року з футболу, що надасть потужного імпульсу подальшому зближенню наших народів.

Вітаючи з ювілеєм дипвідносин України та КНР Ху Цзіньтао, Віктор Янукович висловив сподівання, що українсько-китайські взаємини розвиватимуться на всіх напрямах співробітництва. Також президент України наголосив, що українці готові до розширення та поглиблення плідної взаємодії, змістовного наповнення відносин стратегічного партнерства, яке відповідає довгостроковим інтересам обох країн і народів.