Опозиції пророкують перемогу на виборах

Опозиції пророкують перемогу на виборах

Після парламентських виборів у 2012 році українські опозиційні партії, за умови проведення серйозної, цілеспрямованої кампанії та координації дій у мажоритарних округах, можуть отримати 227 мандатів у Верховній Раді.

На думку політологів, опонентам не варто йти на парламентські вибори єдиним списком, оскільки це може призвести до електоральних втрат. Необхідною умовою для перемоги можна вважати проведення конкурентних виборів. Для того ж, щоб отримати більшість у наступному парламенті, опозиція повинна домовитися про спільний список кандидатів - мажоритарників в західно-українських округах, центрально-українських округах і в Києві.

Окрім того, зважаючи на те, що нинішня тенденція падіння рейтингів влади буде продовжуватися, а також продовжуватися буде і складна соціально-економічна ситуація, то шанси в опозиції чималі. Та все ж, опозиції мабуть не варто розраховувати на серйозні результати на Сході та Півдні України.

Мітки:

політологи опозиція парламентські вибори головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create