Ринки поступаються супермаркетам

Ринки поступаються супермаркетам

Українці все більше віддають перевагу магазини з самообслуговуванням, втрачаючи інтерес до неорганізованої торгівлі при купівлі продовольчих та непродовольчих товарів.

78% жителів міст з населенням понад 50 тис. чол. здійснюють основну частину покупок в супермаркетах, гіпермаркетах і "магазинах біля дому" (проти 68% в 2008 році). Про це свідчать результати дослідження ринку роздрібної торгівлі України, проведеного компанією GfK-Ukraine в листопаді-грудні 2011 року.

Серед українців зростає частка прихильників сучасних форматів торгівлі. 45% жителів міст з населенням понад 50 тис. чол. назвали супермаркет основним місцем покупок і 25% - невеликий магазин із самообслуговуванням ("магазин біля дому") (проти 39% і 16% в 2008 році). Такий перерозподіл було досягнуто, кажуть дослідники, за рахунок падіння популярності ринків (з 22% в 2008 до 15% в 2011 році) та зниження прихильності до гіпермаркетів (з 13% до 8%).

З усіх рекламних акцій, що проводяться роздрібними мережами, найбільшу симпатію викликає зниження ціни, відзначають експерти. Частка тих, кому подобається така акційна політика, зросла на 14% протягом 2008-2011 років. Втім, знижується інтерес до всіх інших акцій, зокрема, дегустації, гарантованого призу за покупку певної кількості товару, додали в GfK-Ukraine.

Мітки:

реклама торгівля ринки супермаркети роздрібна торгівля бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create