Морози продовжують все міцніше сковувати торгівлю

Морози продовжують все міцніше сковувати торгівлю

Морозна погода в Україні у рази скоротила кількість суб'єктів торгівлі, а ті, що все ж залишилися на плаву, мають проблеми з постачальниками. Ця ситуація вже створила серйозний дискомфорт для споживачів, а в подальшому може обернутися і зростанням цін.

Підприємці, пояснюючи, чому покинули свої торгові місця, відзначають, що мерзнути все одно немає сенсу, оскільки покупців в останні дні на ринках практично немає.

Абсолютно протилежну картину можна спостерігати в магазинах стаціонарної торгівлі. Всі їх формати - від «магазину біля дому» до гіпермаркету - декларують збільшення числа відвідувачів.

Ритейлери не називають цифр, на скільки збільшився у них потік відвідувачів за останні тижні. Однак у тому, що число покупців зросла мінімум на третину, можна легко переконатися візуально, просто зайшовши в супермаркет.

На сьогоднішній день єдина категорія продовольчих товарів, ціни на яку демонструють зростання, - це плодоовочева продукція. Ціни підвищилися на 3-5% залежно від виду овочів, проте, враховуючи кон'юнктуру плодоовочевого ринку в цьому сезоні, ці кілька відсотків дорогого коштують. Так, зафіксоване минулого тижня подорожчання овочів було першим після періоду тотального зниження цін - за перший місяць року вони впали майже на 14%.

Зростання цін пояснюється тим, що частина фермерів призупинила продаж своєї продукції, щоб не відкривати сховища, та / або не в змозі забезпечити доставку, тим самим зменшивши пропозицію овочів на ринку. Однак експерти впевнені, що це подорожчання буде мати короткостроковий ефект і обернеться ще більшим обвалом вартості.

Мітки:

підприємці зростання цін ринки супермаркети мороз бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create