Монополії оголосили війну бізнесменам

Монополії оголосили війну бізнесменам

В Україні малому бізнесу створюють великі проблеми, вважає голова громадської організації "Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан.

"Сьогодні монополії, великий бізнес, витісняють підприємців з Києва", - заявила Продан.

"Початок військових дій був ще в минулому році на ринку "Лісовий", потім не дали працювати підприємцям, що відмовилися платити "в чорну" на комунальному Володимирському. На "Юності" підприємців "переселяють" під лінію електропередач. Підприємці розраховували на рішення конфліктних питань після підписання Меморандуму між ними і Київською адміністрацією, але за весь час був виконаний лише один пункт - відновлення зупинки. А війна продовжилася - 1 березня залишилися без місць підприємці комунального "Житнього" ринку, які обурилися підняття вартості послуг. І це тільки початок, попереду переділ кіосків міста", - зазначила Оксана Продан.

"У січні ківська міськрада прийняла рішення, яке дозволяє одні кіоски зносити, а інші ставити на їхнє місце. При цьому критерієм відбору є навіть не гроші, а близькість до великого капіталу і можновладців. Маленьким в Києві вже немає місця", - заявила вона .

Оксана Продан впевнена, що протягом 2012 року в багатьох місцях Києва землю, на якій працює малий бізнес, будуть звільняти для великого бізнесу.

"У нас не знайдені прозорі правила гри і вільна конкуренція. Інакше як пояснити той факт, що малий бізнес, який у всьому світі є основним двигуном економіки, у нас знаходиться на правах пасинка. Наприклад, в Данії малий бізнес створює 80% ВВП, в Італії - 60%, а в середньому в країнах ЄС близько 55-60%. У той же час в Україні, незважаючи на те, що малими вважаються 90% всіх зареєстрованих приватних підприємств, їх питома вага у ВВП не перевищує 12-14%.

Саме тому, що нашу систему поки ніхто не зміг перевернути з голови на ноги, ми і є бідною країною, а розрив між доходами багатих і бідних в Україні збільшується і вже перевищує 40 разів", - підсумувала Оксана Продан.

Мітки:

підприємці бізнес монополії ринки малий бізнес бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create