Релігія в США стала мегабізнесом

Релігія в США стала мегабізнесом

У США все більшу популярність набирають мегацеркви - релігійні організації з сотнями прихожан, бізнес-структурою і мільйонними прибутками. За даними Хартфордского інституту дослідження релігій, кількість церков такого масштабу за останні півстоліття зросла з 16 до 1300.

Згідно з підрахунками американських експертів, великі релігійні організації заробляють не менше 7 мільйонів доларів в рік, а є й такі, чий дохід більше 10 мільйонів. Близько 64 млн американців відвідують службу тщоижня, при цьому близько третини з них регулярно віддають церкви не менш 10% своїх доходів. Лише 50 мегацерков ділять між собою більш 47 тисяч прихожан.

Щоб вмістити всіх, сучасні церкви роблять більш схожими на торгово-розважальні центри: це величезні будівлі з кафе, ресторанами, кінотеатрами, магазинами, зі спортивними майданчиками, кімнатами для дітей та паркуванням на кілька тисяч місць. Крім благодійних внесків, церкви отримують дохід від продажів DVD, книг, продуктів харчування, надають освітні та інші платні послуги. Але дослідити, куди розходяться кошти, неможливо - церкви США, як і в багатьох інших країнах світу, не платять податків і не зобов'язані декларувати свої доходи.

Мітки:

релігія сша церква бізнес суспільство

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create