Термоформувальне обладнання серії UNIVERSAL - економія виробництва в євро

Термоформувальне обладнання серії UNIVERSAL - економія виробництва в євро

Компанія: Термопак, ТОВ

Адреса: 61100, м. Харків, вул. Слинько, 11, к. 128,

Телефон / факс: 0577836803, 7836804, 7836805

За рахунок застосування схем подвійного живлення пневматичних приводів на основі сучасних пневмоостровів, підключених за економічною схемою, споживання стисненого повітря термоформувальним устаткуванням серії "UNIVERSAL" від компанії "Термопак" знижено до 23%.

Нові пневматичні схеми дозволяють економити на зниженні споживання електроенергії компресорами до декількох тисяч євро на рік на кожній одиниці обладнання цієї серії.

Нагадуємо, що серія "UNIVERSAL" - це:

- Модель СТА-500М Universal. Його можливості розширені за рахунок збільшеного робочого поля, більш потужного приводу подачі фірми Mitsubishi, подовженою зони нагріву. Дана модель поставляється в двох варіантах виконання - СТА-500М і СТА-500МС (відрізняються комплектацією). Модель СТА-500МС ми поставляємо в країни ЄС (Іспанія, Португалія).


- Модель СТА-500СВ Universal - автоматичний термоформер, універсальний з точки зору асортименту виробів, що випускаються з жорстких пластиків: склянки, банки, тортниці, салатниці, тарілки, креманки, коррекси, контейнери для морозива, яєчні лотки, підкладки для напівфабрикатів, лоточки для кондитерських та бісквітних виробів, блістерупаковки - все це виготовляє СТА-500СВ Universal. Для роботи на даній моделі можна використовувати різні рулонні пластики: поліпропілен (PP), полістирол (PS), полівінілхлорид (PVC), поліетилентерефталат (PET), орієнтований полістирол (OPS), ламіновані PVC / PE, PET / PE.


- Модель СТА-500ВПС Universal дозволяє отримувати методом термоформування з рулонного матеріалу ПСВС (EPS) лотки, піддони, підкладки зі спіненого полістиролу, які широко використовуються для упаковки різних продуктів харчування, напівфабрикатів.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://termopak.ub.ua/

Мітки:

товари і послуги

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create