У Європі почали говорити про ізоляцію України

У Європі почали говорити про ізоляцію України

Депутат Європарламенту Марек Сівець (Польща) вважає, що скасування Ялтинського саміту Центральноєвропейської ініціативи є попередженням Україні напередодні можливої дипломатичної ізоляції.

"Скасування саміту у Ялті - нехороша новина для України і її влади. Це попередження перед дипломатичною ізоляцією, яка може мати місце. Це ще не бойкот, але це вже афронт", - сказав депутат.

За його словами, в даному випадку стандарти були визначені тими людьми, які не хотіли їхати в Україну, а не тими, які хотіли: "Єдина позитивна річ у цьому, що ми уникли публічного плебісциту, який президент хороший, а який поганий".

На думку депутата, нинішня ситуація особливо викликає занепокоєння для Польщі: "Ми повинні докласти всіх можливих зусиль для того, щоб цей афронт, до якого Польща не приєдналася, не надихнув країни ЄС на схожі дії в майбутньому".

8 травня Міністерство закордонних справ України повідомило про перенесення саміту в Ялті на невизначений термін після того, як президенти 14 з 20 країн відмовилися приїхати в Україну.

Частина з них мотивувала своє рішення відсутністю часу, а частина - проблемами навколо колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Мітки:

ізоляція євросоюз україна тимошенко європа світ про нас

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create