У Дніпропетровську будуть допомагати дітям-діабетикам

У Дніпропетровську будуть допомагати дітям-діабетикам

Дніпропетровськ стане першим містом України, де будуть застосовані інсулінові помпи. Інноваційні технології допоможуть хворим на діабет назавжди позбутися від недуги.

Діабет на сьогодні вважається хворобою майже невиліковною. Людям з таким діагнозом доводиться все життя уважно стежити за рівнем цукру в крові, дотримуватися досить жорсткої дієти і боротися з неминучими наслідками діабету. Нещодавно з'явився спосіб назавжди забути про всі ці проблеми. Американська компанія розробила інсулінові помпи, які дозволяють досягти компенсації цукрового діабету.

У Дніпропетровську вперше в Україні стартував проект, в ході якого буде проводитися навчання хворих на діабет використання інсулінових помп. У дитячій обласній лікарні з'явилася інсулінова помпа з усіма необхідними навчальними матеріалами. Це дозволить вже найближчим часом перевести кілька хворих на цукровий діабет на помпи, що надалі дозволить компенсувати цукровий діабет. У Дніпропетровську допомога у першу чергу буде надана дітям. 7 інсулінових помп, які придбав Дніпропетровськ, полегшать життя самим маленьким пацієнтам. Це дасть їм можливість жити повним життям і застрахує від можливих ускладнень, якими найчастіше супроводжується діабет.

Програма, в рамках якої в Дніпропетровську був даний старт подібному проекту, охоплює кілька великих українських міст. Загалом в Україні вже близько 250 чоловік, половина з яких - діти, були успішно переведені на інсулінові помпи. У всьому світі цей спосіб компенсації цукрового діабету давно став найбільш вживаним медичною технологією для боротьби з цією непростою недугою.

http://smi.dp.ua/nauka-i-zdorovie/3292-v-dnepropetrovske-budut-pomogat-detyam-diabetikam.html

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://diamarket.ub.ua/

Мітки:

здоров'я

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create