Італійський виробник панчішно-шкарпеткових автоматів Busi Giovanni славиться у всьому світі своїми новаціями. Унікальна продукція цього виробника випереджає аналоги на десятиліття і є своєрідним законодавцем моди серед панчішно-шкарпеткових автоматів.

Український партнер цієї фірми - ПП ІВК2 - запропонував українським виробникам шкарпеток нову продукцію італійців: пристрій, що дозволяє виконувати кетлювання миска одразу після вив’язування шкарпетки, на тій же машині. Революційний винахід дозволив виконувати виготовлення шкарпеток повністю на одному й тому ж панчішно-шкарпетковому автоматі - а це і час економить, і гроші.

Ще один винахід італійського виробника, яким тепер можуть скористатись українські підприємства легкої промисловості,- машина двошарового трикотажу, що дозволила вив’язувати відразу два шари трикотажу. Новий панчішно-шкарпетковий автомат став базою для виготовлення шкарпеток із кишеньками, що спричинили невеличку революцію в туризмі. Тепер відібрати в туриста-модника паспорт і гроші можна тільки разом зі шкарпетками:).