Тарифи на "стаціонарний" телефон зросли на 10%

Тарифи на "стаціонарний" телефон зросли на 10%

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРСІ), в четвер ухвалила рішення про підвищення граничних тарифів на користування основним телефонним апаратом у містах для населення і бюджетних абонентів на 10%: без погодинної оплати - на 2,48 грн, з погодинною - на 2,24 грн.

У сільській місцевості тарифи для населення на цю послугу також будуть підвищені на 10%: без погодинної оплати - на 1,36 грн без ПДВ, з погодинною оплатою - на 1,18 грн без ПДВ.

Для небюджетних юросіб в містах вартість користування стаціонарним телефоном зросте на 5%, або на 1,86 грн без погодинної оплати, і на 10%, або 3,22 грн - з погодинною оплатою.

Комісія розраховує на набуття чинності нових тарифів з 1 липня. Вона вже направила своє рішення на реєстрацію в Мін'юст.

Згідно з повідомленням, з 1 листопада має послідувати нове підвищення тарифів. При цьому в повідомленні йдеться лише про збільшення тарифів на користування телефоном в сільській місцевості ще на 10%.

НКРСІ підкреслює, що одночасно вже на першому етапі зменшується розмір плати за встановлення телефону на 30% - до 70 грн, а для юросіб - на 60%, до 100 грн.

Як повідомлялося раніше, з ініціативою підвищити тарифи на 10% виступив найбільший оператор фіксованого зв'язку Укртелеком, приватизований у 2011 році і тоді ж добився першого збільшення тарифів.

Мітки:

стаціонарний телефон тарифи укртелеком зв'язок

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create