ПриватБанк обмежив зняття готівки в своїх банкоматах до 100 гривень

ПриватБанк обмежив зняття готівки в своїх банкоматах до 100 гривень

Власники карток Visa, які є клієнтами будь-якого банку, крім ПриватБанку, з 15 червня можуть в банкоматах ПриватБанку зняти не більше 100 грн. Таке обмеження введено ПриватБанком, судячи з усього, без особливого повідомлення інших банків.

Клієнти банків, які намагаються зняти готівку в банкоматі Привата більше 100 грн., на екрані терміналів бачать повідомлення: "Неможливо видати зазначену суму. Рекомендується 100 грн".

ПриватБанк поки не коментує введення ліміту, але пояснити це рішення просто: 10 червня система Visa знизила interchange, яку банки-емітенти карт платять банкам-власникам банкоматів за видачу готівки, за всіма своїми картками з рівня 1% +3 грн до 0,5% +2 грн. Відповідно, при знятті готівки в банкоматах зменшуються доходи банків-власників банкоматів. Щоб якось вирівняти ситуацію, банк-власник банкоматів вводить ліміт на зняття готівки, змушуючи клієнта проводити більше трансакцій і платити за кожну трансакцію +2 грн.

Нагадаємо, на поточний момент ПриватБанк володіє найбільшою мережею з 7850 банкоматів, учасниками VISA є 108 українських банків. Відповідно, клієнти 107 банків у банкоматах ПриватБанку тепер не можуть зняти більше 100 грн. за одну трансакцію.

Не виключено, що аналогічні ліміти на зняття готівки будуть вводитися й іншими банками.

Мітки:

трансакція банкомати приватбанк visa фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create