Азаров: спростити життя бізнесу заважають корупціонери

Азаров: спростити життя бізнесу заважають корупціонери

Головна причина відсутності реальних результатів в дерегуляції бізнесу - корупція серед чиновників, упевнений прем'єр-міністр Микола Азаров. Про це він повідомив під час зустрічі з експертами-економістами.

"Я вкрай незадоволений тим рівнем роботи (у сфері дерегуляції підприємницької діяльності), який доходить до конкретного підприємця. Головна проблема - це корупція серед чиновників. Діяльність чиновника - це живильне середовище для неї, де вона існує, розмножується і відчуває себе впевнено", - сказав Азаров.

Прем'єр зазначив, що головними механізмами боротьби з корупцією є прості і зрозумілі для всіх правила діяльності.

Також великою проблемою, на його думку, є корупція в судовій сфері. "Наша судова система також є дуже серйозною проблемою, в тому числі і для кредитної політики. Якщо банк як кредитна установа не впевнений, що його кредит захищений в законодавстві, якщо можна піти в суд і домогтися абсурдного рішення, що виданий кредит таким не є, то можна зупинити всю систему кредитів у країні, а без кредитів не буде розвитку економіки", - додав він.

За словами Азарова, боротьба з корупцією знаходиться в компетенції діяльності не тільки прем'єр-міністра, але і всієї системи державної влади - і президента, і Верховної Ради. Прем'єр підкреслив, що тільки комплексні дії всіх гілок влади можуть ліквідувати всі вади корупційної системи.

Зменшення проблем для підприємця на шляху відкриття власної справи, на думку Азарова, є важливою складовою для розвитку економіки країни.

Нагадаємо, поганий бізнес-клімат в Україні відзначають усі - від самих підприємців та до властей Євросоюзу.

Мітки:

бізнес корупціонери азаров підприємці бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create