Підприємці масово реєструються платниками ПДВ

Підприємці масово реєструються платниками ПДВ

Кількість платників податку на додану вартість (ПДВ) у січні-червні 2012 року збільшилося на 55% у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року.

Якщо у першому півріччі 2011 року платниками ПДВ зареєструвалися понад 9,1 тис. осіб, то вже у 2012 році 14,146 тис. осіб. Крім того, у червні минулого року зареєструвалися платниками ПДВ 1,739 тис. осіб, а в червні 2012 року - 2,078 тис. людей. По даними ДПС, у першому півріччі поточного року було видано 28,518 тис. бланків свідоцтв платника ПДВ, що майже на 17,5% більше відповідного періоду минулого року.

У червні 2012 року було подано 4,296 реєстраційних заяв платників ПДВ, з них зареєстровано протягом шести днів 96,3% загальної кількості.

Як повідомлялося, парламент України 5 липня прийняв закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо Державної податкової служби та в зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні)» (№ 10224).

Законом вводяться п'ята і шоста група платників єдиного податку, під яку підпадають фізичні і юридичні особи з річним обсягом доходу до 20 млн грн. У п'яту групу, зокрема, входять фізичні особи-підприємці, у яких працюють до 20 осіб, а в шосту - юрособи з кількістю найманих працівників до 50. Для цих двох нових груп ставка єдиного податку становить 7% доходу у випадку сплати ПДВ і 10% - у випадку включення ПДВ до єдиного податку.

Мітки:

податкова бізнес підприємці платники пдв податки бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create