Крим буде знімати податки з туристів

Крим буде знімати податки з туристів

У Криму створять республіканське підприємство, яке займеться збором туристичного податку. Про це повідомив голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов в Ялті 3 серпня, передає Курортно-інформаційний центр АРК.

За його словами, за попередніми підрахунками, підприємство буде збирати від 50 до 60 млн. грн. податку до місцевих бюджетів і повноцінно почне свою роботу з наступного року. Він зазначив, що в Криму немає єдиного розуміння, як збирати ці кошти. У зв'язку з цим місцеві бюджети несуть великі втрати.

"Прийнято рішення про створення такого підприємства, яке визначало б, де знаходяться місця розміщення туристів і туристичний збір, який цей об'єкт розміщення повинен виплачувати в місцевий бюджет. Ці гроші будуть потрапляти в місцеві бюджети і спрямовуватися на створення нормальної інфраструктури міст", - пояснив Могильов .

Він розповів, що республіканське підприємство буде мати свої відділення в містах і районах Криму. Воно повинно збудувати централізовану систему збору туристичного податку в Криму.

Мітки:

туристи крим податок туристичний податок туристичний збір бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create