Підприємці платять сотні гривень за доступ до державних реєстраторів

Підприємці платять сотні гривень за доступ до державних реєстраторів

Для вирішення проблеми отримання підприємцями послуг державних реєстраторів, Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця" звернулося до Кабінету Міністрів України та у Київську міську державну адміністрацію з пропозиціями щодо усунення черг для отримання державних послуг. Про це повідомляє прес-служба організації.

"Сьогодні практично у всіх областях України до державних реєстраторів стоять багатоденні черги, що призводить до значних втрат підприємців і до корупції. Причина - у минулому році за ініціативою народних депутатів скасовані свідоцтва про реєстрацію, замість яких потрібно постійно брати витримки (не просто брати, а купувати!). А також примушують підприємців до заміни КВЕД у зв'язку із зміною класифікаторів, що не повинно бути взагалі! ", - заявила голова Всеукраїнського об'єднання малого і середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан.

Найбільш показова ситуація у Шевченківському районі міста Києва, де через таку "організацію" роботи, підприємці неодноразово записуються в чергу опівночі або змушені платити сотні гривень за доступ до державних реєстраторів.

"Крім корупції, є ще один великий мінус - реальна небезпека порушення прав власності Української, адже зміни до Єдиного реєстру вчасно не вносяться. Саме тому ми направили листа до Кабінету Міністрів України та голови Київської міської державної адміністрації А. Попову зі своїми пропозиціями, як вирішити цю проблему ", - повідомила вона.

За її словами, необхідно доручити Міністерству юстиції України встановити нормативне навантаження на одного реєстратора і, відповідно, визначити їх чисельність відповідно до кількості суб'єктів на території.

"Крім того, внести зміни до рішення уряду, які регламентують штатну чисельність державних реєстраторів і, що дуже важливо, визначити єдиний порядок ведення електронної черги до державних реєстраторів - не щоденної (корупційної), а накопичувальної (прозорої), а також передбачити роботу державних реєстраторів з суб'єктами протягом усього робочого дня ", - підкреслила глава Всеукраїнського об'єднання малого і середнього бізнесу "Фортеця".

Робота державних реєстраторів - класичний приклад, як створюються штучні корупційні бар'єри в роботі малого та середнього бізнесу.

"Ми очікуємо реакції відповідних органів, адже, дійсно, це не те питання, яке потребує якихось надзусиль і великих ресурсів. Шлях ми вказали, тепер лише потрібно проявити волю і реальне бажання спростити роботу підприємців", - підсумувала експерт.

Мітки:

бізнес підприємці гроші державні реєстратори бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create