Американські банки готуються до розпаду Євросоюзу

Американські банки готуються до розпаду Євросоюзу

Банки США готуються до розпаду єврозони і намагаються захистити свої інвестиції в ЄС, в тому числі і юридично. Як повідомила британська газета The Financial Times, розпад єврозони може відбутися в найближчі 1,5 - 2 роки.

"Загальна думка в банківському світі США полягає в тому, що найбільшою загрозою для нього сьогодні є можливі наслідки нинішньої кризи єврозони", - підкреслює видання. Воно наводить думку співробітника одного з американських фінансових інститутів, згідно з яким його банк "передбачає повний розпад єврозони протягом найближчих 18 - 24 місяців".

У зв'язку з цим багато банків США згортають інвестиційну діяльність в Європі, ліквідуючи численні кредитні лінії. "Так, банк Morgan Stanley, скориставшись умовами контракту, зажадав недавно від мінфіну Італії повернути 2,57 млрд євро по деривативних операціях", - відзначає газета.

"Банки Уолл-стріт готуються до можливого виходу групи країн з єврозони, - підкреслює видання. - У зв'язку з цим вони скорочують обсяги кредитних операцій в зоні євро, а також намагаються захистити себе від варіанту, при якому вони будуть змушені отримати повернення за виданими в євро кредитами в драхми або песо".

"Зараз ми маємо контракти в євро. Я хочу знати, що станеться з ними, якщо Іспанія відновить свою національну валюту. Опинимося ми тоді в суді або просто домовимося про те, що отримаємо повернення в євро", - цитує газета американського банкіра.

The Financial Times відзначає, що банки США в даний час намагаються перевести кредитні контракти з європейськими компаніями під лондонське фінансове законодавство, що дозволить їм більш надійно захистити свої інвестиції в разі краху єврозони.

Мітки:

розпад єврозони банки сша криза американські банки банкіри економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create