Фінансова криза призводить до зростання підприємництва

Фінансова криза призводить до зростання підприємництва

Нове дослідження демонструє потребу в збільшеній підтримці вимушених підприємців.

Нещодавня криза здійснила низку змін в діловому образі багатьох країн, включаючи зростання рівня безробіття. Учені з університету Міссурі встановили, що число американців, які стали підприємцями в останні роки, істотно зросло. Докторант Марія Фігуеро-Армійос зі школи зв'язків з громадськістю Трумена університету повідомила, що в перспективі ця тенденція може виявитися позитивною.

"Ми спостерігали такі ж тенденції і під час минулих економічно непростих періодів, різних фінансових криз і депресій, які згодом привели до цього економічного буму", сказала Фігуеро-Армійос. "Так, криза в 1980-х привела до економічного зростання у 1990-ті".

"В роки економічної кризи народжуються чудові, унікальні й успішні бізнес-ідеї, - сказав професор Томас Джонсон. - Безліч великих процвітаючих компаній зросла саме з періодів кризи. Ми сподіваємося, що те ж саме відбудеться і тепер". Іноді вистрілюють цілком рядові бізнес-новації, потреба в яких продиктована ринком і підхоплена найбільш чуйними і швидкими підприємцями. Наприклад, якщо хтось робить гроші на роздрібній реалізації парфуму, то чому б не з'явитися тому, хто продає парфуми оптом, співпрацюючи саме з роздробом або навіть приватниками: не все ж мережевикам на відкуп залишати. Попит народжує пропозицію.

І все ж варто визначитися з типологією. Є два основних типи підприємців: ті, хто може цим займатися, і ті, хто змушений відкривати власний бізнес. І якщо перші лише використовують представилися можливості, то другі йдуть у бізнес через втрату роботи, щоб прогодувати сім'ю, підвищити дохід і т.д. Вчені проаналізували дані Огляду моніторингу підприємців і з'ясували, що в період з 2007 по 2010 роки кількість вимушених підприємців в США підвищилася з 16 до 28 відсотків. Це зростання показує необхідність в збільшеною підтримки таких підприємців, заявляє Фігуеро-Армійос.

Мітки:

фінансова криза економічна криза бізнес підприємці бізнес-ідеї бізнес-план бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create