Компанія Пласт-А-Пак зарекомендувала себе як надійний виробник пластикових упаковок вже давно. Але тепер підприємство виготовляє пластикову тару і за індивідуальними схемами!

Ви можете замовити різноманітні упаковки-коррекси для фасування цукерок, пластикові універсальні упаковки, блістерну упаковку та багато іншого.

Український ринок товарів та послуг активно розширює свої горизонти, а тому попит на продукцію даного класу неухильно росте. Неможливо передбачити всі типи пластикових упаковок, які можуть замовити клієнти. А тому Пласт-А-Пак вирішив, що доцільніше та результативніше працювати за індивідуальними схемами замовників замість стандартизації асортименту продукції.

Розробка з нуля і запуск у виробництво пластикових упаковок, враховуючи всі вимоги та побажання клієнтів, опрацьовуючи їх індивідуальні схеми товарів, став основним напрямком діяльності компанії. Пласт-А-Пак виготовляє будь-яку пластикову тару, починаючи з найпростіших корексів і до складних двосторонніх блістерів із нанесенням логотипу або будь-якої іншої інформації за бажанням замовника.

Приймайте зважені рішення і вибирайте правильну компанію! Низькі ціни, індивідуальний підхід та висококваліфіковані спеціалісти - це Пласт-А-Пак!