Все більше українців йдуть у мережу

Все більше українців йдуть у мережу

У 2012 році Україна зайняла 2-е місце (після Росії) за темпами зростання числа інтернет-користувачів. Так, за даними аналітичної компанії Point Topic, за рік в нашій країні з'явилося 1,48 млн нових користувачів. На даний момент 19,7 млн українців старше 15 років регулярно користуються глобальною мережею, пише Сегодня.

За даними дослідження InMind, серед людей 21-45 років зависають у мережі 75%. Крім того, на 90% зросло число літніх українців, які освоїли інтернет. Добрався він навіть до сіл, куди раніше його провести було дуже дорого: там число інтернет-користувачів зросло на 56%. Дослідження показує, що більшість українців для виходу в мережу все ще використовують стаціонарний комп'ютер. Майже третина завела ноутбуки, а один із семи заходить в інтернет з мобілки.

Серед користувачів - різні люди: домогосподарки, бізнесмени, лікарі, викладачі, представники шоу-бізнесу. Все більш активно соцмережі і інтернет використовують політики.

Не відстає від прогресу і церква. З українськими священиками можна поспілкуватися в соцмережах, а на офісну пошту приходить реклама - наприклад, з анонсами релігійних заходів. У кожної нашої офіційної церкви є свій сайт.

Також сайти є у єпархій, монастирів і навіть багатьох парафій: там розміщується інформація, співи, записи богослужінь або проповідей, часто є можливість через сайт задати питання священикові, говорить тернопільський архієпископ Нестор: «Багато священиків користуються електронною поштою, а у Волинській Православної Богословської Академії (Луцьк) є ряд курсів дистанційного навчання, коли викладачі з інших міст читають лекції онлайн». Настоятель храму УПЦ МП Діонісій також підтверджує, що зараз священики частіше користуються інтернетом, але не вважає, що це необхідно кожному з них: «Інтернет корисний для спілкування з тими, хто з якоїсь причини не ходить в храм, але у нього є питання».

Сидять в інтернеті і зовсім малюки: батьки знаходять для них розвиваючі онлайн-ігри, а старші діти вже заводять собі сторінки в соцмережах. «Ми зараз в ігровому варіанті вчимося читати. Це зручно, синочкові дуже подобається: є малюнок, наприклад, м'ячі, і потрібно підібрати букви, з яких складається слово «м'яч», - говорить мама 5-річного Альоші Оксана. Не відстають і пенсіонери.

«Я давно користуюся мережею, у мене з цим немає жодних проблем, - говорить 68-річний киянин Валерій Лосевічев. - Це єдине джерело спілкування, доступне усім. Мої друзі встановлюють у себе скайп для спілкування, адже телефонний зв'язок дорогий».

Мітки:

інтернет сидіти в інтернеті користувачі церква інтернет

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create