На перепис населення у 2012 році не вистачило грошей

На перепис населення у 2012 році не вистачило грошей

Кабінет міністрів розпорядився перенести термін проведення Всеукраїнського перепису населення з 2012 на 2013 рік.

Як повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, основною метою документа є забезпечення належного завершення підготовчих робіт і створення необхідної матеріально-технічної бази для якісного проведення Всеукраїнського перепису населення.

"Проблематичність здійснення в повному обсязі комплексу робіт з підготовки і проведення перепису населення у 2012 році пов'язана з обмеженістю протягом 2008-2012 років асигнувань загального фонду державного бюджету (профінансовано лише на 41,4%) на підготовку Всеукраїнського перепису населення", - наголошується в повідомленні.

У прес-службі відомства зазначили, що перенесення термінів проведення перепису населення з 2012 на 2013 рік не призведе до збільшення обсягів асигнувань загального фонду державного бюджету на виконання комплексу робіт, пов'язаних з проведенням, обробленням, узагальненням його підсумків (2013-2015 роки) в рамках бюджетної програми "Статистичні обстеження та перепису".

Мітки:

перепис населення гроші фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create