Швейцарія допоможе Україні вирощувати рибу

Швейцарія допоможе Україні вирощувати рибу

Україна і Швеція ведуть переговори про створення спільних підприємств (СП) у галузі рибного господарства, повідомила прес-служба Міністерства агарної політики і продовольства в п'ятницю.

"Україна зацікавлена у створенні спільних українсько-шведських підприємств з вирощування прісноводних риб на території України, тому що в Україні є багато прісноводних водойм, які необхідно використовувати для виробництва риби", - сказав перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Іван Бісюк під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Швеція в Україні Стефаном Гуллгреном у Києві в п'ятницю, передає прес-служба.

Згідно з повідомленням, посол також висловив зацікавленість Швеції у створенні СП і висловив готовність до подальшої співпраці в цьому питанні.

"Така співпраця в рибному господарстві буде взаємовигідною для наших держав і бізнесу. Тому ми будемо сприяти створенню спільних підприємств рибного господарства на території України", - цитує прес-служба посла Швеції.

За його словами, Швеція має намір і надалі брати участь в інвестиційних проектах у сфері сільського господарства України, в тому числі, надавати технічну допомогу для швидкого впровадження інноваційних технологій в аграрний сектор.

Мітки:

вирощувати рибу розводити рибу бізнес швеція бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create