Експерти назвали найуспішніші банки

Експерти назвали найуспішніші банки

Найбільш успішні гравці на ринку споживчого кредитування - "Дельта Банк", Укрсиббанк, "Альфа Банк", ОТП Банк, Platinum Bank і "Російський Стандарт". А серед гравців на ринку корпоративного кредитування лідирує "Дочірній Банк Сбербанку Росії". Такої думки дотримуються самі банкіри.

"Ці банки (лідери у споживчому кредитуванні) першими "підгортали" цей ринок, і обрали найбільш агресивну стратегію, яка приносить свої плоди у вигляді прибутку", - сказав голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін.

За його словами, кожна зі згаданих фінустанов сильна в різних сегментах ринку: Platinum Bank спеціалізується на кредитах готівкою, "Російський Стандарт" - на картках, "Альфа Банк" - на кредитах в магазинах, а "Дельта Банк" - на кредитах на покупку побутової техніки, картках і кеші.

Лідером на ринку корпоративного кредитування, на думку представників банківського сектора, є "Дочірній Банк Сбербанку Росії". Причина цього, вважають фахівці, криється в доступі до дешевого "материнському" ресурсу.

Мітки:

надійні банки банкіри банки альфа банк дельта банк фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create