В Україні на сьогодні 1,26 млн приватних підприємців

В Україні на сьогодні 1,26 млн приватних підприємців

Кількість приватних підприємців у поточному році зросла на 228 тисяч, або на 22%. Про це під час брифінгу в Кабміні повідомив голова ДПСУ Олександр Клименко.

Таким чином, загальна чисельність представників малого та середнього бізнесу, що працює на спрощеній системі оподаткування, складає на сьогодні 1,260 млн осіб.

Велика частина підприємців (81%) зареєструвалися в першій і другій групах платників єдиного податку, тобто переважна більшість "спрощенців" зайняті в наданні послуг населенню.

На думку керівника податкової служби, позитивна динаміка кількості підприємців зумовлена стимулами, закладеними в законодавстві, а саме спрощенням адміністрування єдиного податку, помірними ставками платежів, мораторієм на фактичні перевірки бізнесу під час адаптаційного періоду.

"Незважаючи на скептичні прогнози, малий і середній бізнес впевнено розвивається, в тому числі - за рахунок стимулюючих заходів у вигляді імплементації нової системи спрощеного оподаткування. Тому ми сьогодні спостерігаємо впевнене зростання чисельності приватних підприємців", - підкреслив Клименко.

Мітки:

підприємці бізнес податкова бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create