Українців хочуть "порадувати" новим подорожчанням імпорту

Українців хочуть "порадувати" новим подорожчанням імпорту

Мінекономіки розробило законопроект, яким пропонується запровадити в Україні "додатковий імпортний збір" у розмірі до 10% від митної вартості товару.

Збором буде обкладатися імпорт "незалежно від країни походження". Його не зможуть уникнути навіть країни, з якими Україна торгує вільно. Від застосування збору можуть звільнити тільки "життєво необхідні товари". Також збір не торкнеться імпорту, який ліцензується або квотується. Відповідно, це викличе сплеск споживчої інфляції, пише "Комерсант-Україна".

Право встановлювати таку надбавку до імпортних мит уряд отримає у випадку значного погіршення стану платіжного балансу країни або істотного скорочення золотовалютних резервів, або досягнення ними мінімального розміру ". Встановлювати додатковий податок буде Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі, яка застосовує антидемпінгові, компенсаційні та спеціальні заходи.

Термін дії збору не повинен перевищувати 12 місяців, а його ставка повинна буде зменшуватися через рівні інтервали часу. І якщо на товар встановлять максимально можливі 10%, збір, наприклад, зможе зменшуватися на 2,5% щокварталу.

Мітки:

імпорт подорожчання імпортні товари мито бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create