Населення почало масово здавати валюту

Населення почало масово здавати валюту

Банкіри констатують, що населення масово здає в банківський сектор іноземну валюту.

"Ми помітили, що люди почали масово здавати долари і менше їх купувати. Це очевидна тенденція, пішов перелом в іншу сторону. Ми вважали, що конкретно в нашому банку люди менш орієнтовно на 30% купують долари, ніж це було раніше", - розповіла заступник голови правління Ерсте Банку Світлана Черкай.

Однак, за її словами, подібна тенденція спостерігається і з депозитами відбувається перетікання валютних депозитів у гривневі. "Що стосується депозитів, то близько 50% люди вкладають у гривні та 50% - в іноземній валюті, тоді як у жовтні близько 70% депозитів були в іноземній валюті. Тобто відбувається перетікання валютних вкладів у гривневі", - пояснила банкір.

Підтверджує цю тенденцію голова правління Банку "Фінанси і кредит" Володимир Хливнюк, додаючи, що одночасно населення активно здає іноземну валюту в банківський сектор. "За останній місяць у нас сума купленої валюти дорівнює сумі проданої. Ситуація три місяці тому була кардинально інша ми продавали валюти втричі більше, ніж купували", - зазначив фінансист.

Мітки:

валюта банкіри банки фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • Александр 14 грудня 2012 в 12:17
    конечно... хотели ввести налог 15%... кому оно надо? вот и пошли всю валюту менять на гривны...
    может это правительство специально сделало? закон принимать и не собирались.. а слух пошел...
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create