ЄБРР готовий інвестувати в Україну

ЄБРР готовий інвестувати в Україну

ЄБРР прогнозує обсяг своїх інвестицій в проекти в Україні в 2013 році на рівні 1 млрд євро, в тому числі в першому півріччі обсяг фінансування може скласти 500 млн євро.

Про це на прес-конференції повідомили директор департаменту зовнішніх і внутрішніх зв'язків ЄБРР (Лондон) Джонатан Чарльз і старший радник ЄБРР (Київ) Антон Усов.

За їх словами, із зазначеної суми 300 млн євро будуть інвестовані в системи безпеки атомних енергоблоків.

У 2012 році ЄБРР профінансував державних і приватних проектів в Україні більш ніж на 900 млн євро, більша частина проектів реалізована в агропромисловому комплексі (на 220 млн євро) і в регіональному муніципальному сегменті.

На думку представників ЄБРР, в Україні вимагає реформування система державного контролю приватного бізнесу, система державних закупівель, ціноутворення в державних монополіях, програма субсидування галузей економіки, система оподаткування, правила та ставки митних зборів.

На думку Чарльза, лояльність інвесторів залежить від багатьох причин, в Україні необхідно не просто заявляти про реформи, а імплементувати їх.

Мітки:

єбрр україна інвестиції фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create