Декорування пляшок термочутливими фарбами від Данко Декор

Декорування пляшок термочутливими фарбами від Данко Декор

Грунтуючись на даних внутрішніх експертних досліджень, компанія «Данко Декор» вирішила використовувати термоіндикаторні фарби для декорування скляних пляшок. Суть інновації полягає у фарбуванні поверхні пляшки термочутливою фарбою, яка змінює колір залежно від температурних умов. Так, при кімнатній температурі поверхня має матовий колір, а при охолодженні - починаючи з +8 оС, вона набуває темно-синій відтінок. Експерти підприємства - хіміки, технологи, колористи - змогли запропонувати метод декорування, який в даний момент не має аналогів на території СНД.

Пропозиція нової можливості декору відразу знайшло підтримку - про це свідчить плідна співпраця з ТМ «Хортиця». У 2012 році виробник алкоголю вивів на ринок новий бренд - «Хортиця ICE» в пляшці, яка змінює колір при охолодженні. Незвичайний дизайн упаковки сприяв успішному просуванню і був окремо відзначений при складанні рейтингу найпопулярніших українських брендів за версією журналу «Фокус».

Упаковка дійсно може підвищити популярність бренду і вплинути на споживчі переваги. Особливо, якщо мова йде про якісне і продуманому дизайні тари та нових технологіях, розроблених на основі багаторічного досвіду в декоруванні скляних виробів.

Корпоративна політика «Данко Декор» заснована на створенні рішень для декорування: компанія пропонує ідеї та технології, враховуючи принципи маркетингової стратегії партнерів, і часто сама висуває розробки, які згодом формують новий бренд.

Дізнатися більш детальну інформацію про декорування пляшок можна на сайті компанії.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://dankodekor.ub.ua/

Мітки:

техніка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create