Аеросвіт просить у держави грошей

Аеросвіт просить у держави грошей

АероСвіт пропонує кілька механізмів виходу з ситуації. Перший варіант - додаткова емісія акцій за участю всіх акціонерів, включаючи державу в особі Фонду держмайна України. Другий - виділення АероСвіту через держбанки стабілізаційного кредиту.

Такі пропозиції пропонується розглянути на засіданні наглядової ради авіаперевізника за участю чиновників Фонду держмайна, яке відбудеться 29 січня.

Варто відзначити, що найбільшими акціонерами АероСвіту є Gilward Investments BV і держава, які володіють, відповідно, близько 38% і 22,4% акцій компанії. Крім того, Генавіаінвест належить 24,99%, Investment Advisors Group - 9,8% і Бюро - 4,8%. За інформацією ринку, компанія підконтрольна українському бізнесменові Ігорю Коломойському.

Нагадаємо, 29 грудня 2012 року Госпсуд Київської області відкрив провадження у справі про банкрутство "АероСвіту" за ініціативою самої компанії.

Мітки:

аеросвіт кредит банкротство бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create