Архітектурна майстерня Флоренція запрошує до взаємовигідної співпраці і ділового партнерства!

Архітектурна майстерня Флоренція запрошує до взаємовигідної співпраці і ділового партнерства!

Архітектурно-художня майстерня Флоренція запрошує до ділового партнерства та взаємовигідної співпраці проектні та будівельні організації, а також приватних архітекторів та дизайнерів.

Для партнерів діють: гнучка система знижок, зручні системи і форми оплати.

Майстерня Флоренція виготовляє лише якісний ліпний декор з міцного гіпсу, ідеальної геометрії з глибоким виразним профілем та чітким малюнком. Виготовлення ліпнини з гіпсу відбувається з дотриманням всіх технологій.

Зробіть крок назустріч стародавнім культурним традиціям, екології, комфорту та безпечного житла! Гіпс - унікальний матеріал: не горить, а при пожежі стає перешкодою для вогню. Завдяки пористій структурі, гіпсова ліпнина грає роль природного регулятора вологості в приміщенні. Навряд чи є ще один матеріал, який настільки ідеально підходить для людини.

Ручна робота при виготовленні архітектурних деталей з високоміцного гіпсу вигідно відрізняє кожний виріб від поліуретанового і пінопластового ширвжитку, дозволяє добитися високої якості, глибокої виразності, вишуканості і неповторності.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://lepnina.ub.ua/
  • +38 (050) 61122XX

Мітки:

гіпсова ліпнина ціни гіпсова ліпнина київ гіпсове ліплення гіпсовий декор київ декор з гіпсу ліпний декор гіпсовий декор ліпнина з гіпсу гіпсова ліпнина робота

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create