Сьогодні в Єкатеринбурзі відкрито пам’ятник Єльцину

Сьогодні в Єкатеринбурзі відкрито пам’ятник Єльцину

В Єкатеринбурзі 1 лютого відбулась церемонія відкриття пам'ятника першому президентові Росії Борису Єльцину, якому сьогодні виповнилося б 80 років. Участь у церемонія прийняв президент Росії Дмитро Мєдвєдєв.

Полотнище, яке закривало пам'ятник було зняте під звуки гімну Росії єльцинської епохи - "Патріотичної пісні" Михайла Глінки.

Пам'ятник представляє собою десятиметровий обеліск зі світлого мармуру.

Як зазначив Дмитро Мєдвєдєв, в пам'ятнику "втілені рішучість і воля" - кращі, на думку чинного президента, риси Бориса Єльцина.

"Сучасна Росія має бути вдячна президентові Єльцину, що в найскладніший період історії країна не звернула зі шляху змін, а ввела дуже складні перетворення і сьогодні рухається вперед", - сказав Мєдвєдєв.

Борис Єльцин народився 1 лютого 1931 року в районі Свердловської області. Довгий час жив і працював у Свердловську - нині Єкатеринбурзі. 12 червня 1991 Єльцин був обраний першим президентом РФ і займав цей пост до 31 грудня 1999 року.

23 квітня 2007 на 77-му році життя Єльцин помер. Його ім'ям названа вулиця в Єкатеринбурзі, на якій і розташований відкритий 1 лютого 2011 року пам'ятник. Ім'я Єльцина також носить Уральський державний технічний університет.

Мітки:

єльцин єкатеринбург політика

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create