Єврокомісія дасть кредит Україні не просто так

Єврокомісія дасть кредит Україні не просто так

Україні обіцяний новий кредит Єврокомісії на суму 610 млн євро. Однак отримати його держава зможе тільки у випадку. якщо почне виконувати вимоги Міжнародного валютного фонду, пише Комерсант-Україна.

Так, в робочих документах, виданих учасникам зустрічі, пише видання, йдеться, що перший транш буде наданий після ратифікації угоди Верховною радою та отримання висновку Європейської комісії про задовільний виконання Україною попередніх зобов'язань.

Ключове з них - відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом.

"Після того як Україна відновить співпрацю з МВФ, гроші підуть автоматично, додаткові угоди між Україною і ЄС не будуть потрібні. Єврокомісія повинна буде лише провести оцінку ситуації", - відзначає джерело в ЄК.

Втім, як уточнив міністр фінансів Юрій Колобов, ЄС "не висуває умови про початок роботи програми stand-by". За його словами, в договорі прописана більш загальне формулювання: Україна повинна "досягти взаєморозуміння" з МВФ. Решта умов, наприклад "позитивні оцінки ЄС успіхів по проведенню структурних реформ", за словами джерел, є технічними. Документ повинен набути чинності не пізніше 12 місяців з моменту його підписання.

Мітки:

мвф європа кредит фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create