В Україні запроваджено ліцензування імпортних ліків

В Україні запроваджено ліцензування імпортних ліків

З сьогоднішнього дня в Україні запроваджується ліцензування імпортних ліків.

Так, на територію України можуть ввозитись лікарські засоби, зареєстровані в Україні, при наявності сертифіката якості серії та ліцензії на імпорт лікарських засобів.

У Держлікслужбі відзначили, що це призведе до зниження цін на медпрепарати.

20 лютого на сайті МОЗ було опубліковано наказ міністерства про механізм видачі нових ліцензій на імпорт медичних препаратів. Для отримання ліцензії імпортеру буде достатньо подати заяву, заявила міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова.

Дія умов цього документу поширюється на всі суб'єкти, які здійснюють господарську діяльність незалежно від форм власності, а також фізичні особи, які здійснюють господарську діяльність у даній галузі та суб'єкти господарювання, що ввозять лікарські засоби на територію України.

Щоб отримати ліцензію, суб'єкт господарювання повинен подати до Держлікслужби заяву, до якої додаються документи, передбачені ст.10 закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

Рішення про видачу ліцензії або відмову у видачі Держлікслужба приймає не пізніше 10 днів з моменту подачі заяви про видачу ліцензії та необхідних документів до неї.

Мітки:

ліки імпортні ліки ліцензування бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create