Сервіси Google, про які ви не знаєте

Сервіси Google, про які ви не знаєте

Компанія Google найбільш відома за свій неймовірно потужний пошуковик і мобільну операційну систему Android. Але цей інтернет-гігант також працює над великим числом проектів, що виходять далеко за рамки пошуку і смартфонів.

Представляємо вам список чудових, але маловідомих продуктів Google.

Google Mars аналогічний Google Earth, за винятком того, що ця програма дозволяє вам досліджувати Червону планету.

Google Scholar - це пошукова машина для наукових статей. Вона досить потужна і дозволяє вам шукати наукові статті, тези, книги, анотації від академічних видань, професійних співтовариств, онлайн-сховищ, університетів та інших веб-сайтів.

Google Art Project - це сайт, що дозволяє користувачам проводити віртуальні тури по музеям і художнім галереям, аналогічно Google Street View.

Google Transliterate - це сервіс, що допомагає користувачам друкувати на іншій мові.

Build with Chrome - це партнерський проект Google Australia і Lego. Він покликаний показати, як веб-браузер Google Chrome може відображати тривимірні зображення. Також користувачі можуть будувати з його допомогою власні тривимірні конструкції з Lego.

Google Think - це сайт для фахівців з реклами та інших суміжних професій для отримання маркетингових ідей та натхнення безпосередньо від Google.

Power Searching with Google - це інструмент, що дозволяє користувачам відточити свої навички пошуку. Експерти з пошуку від Google дають поради і рекомендації для кращої навігації в пошуковій системі і допомагають вам знайти саме те, що ви шукайте.

Schemer - це мережа, яка допомагає вам планувати спільні дії зі своїми друзями. Сервіс особливо добре працює в густо населених районах.

Google Sound Search - це сервіс, який говорить вам, яка пісня грає в даний момент.

Google Moderator - це відкритий форум для обговорення різних тем, питань, і обміну ідеями. Moderator допомагає вам отримати зворотній зв'язок по будь-якому питанню.

Мітки:

google продукти сервіси інтернет

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create