Змінено ставки екологічного податку

Змінено ставки екологічного податку

Змінено ставки екологічного податку, а саме - вони збільшені в середньому на 7,9 відсотка. Про це повідомили в Державній податковій службі в м. Києві.

Платники екологічного податку за I квартал 2013 р. подають до органів податкової служби два додатки, тобто починаючи з 1 січня по 3 січня с. р. включно за ставками екологічного податку, які діяли з 1 січня по 3 січня с. м., а з 4 січня по 31 березня ц. р. включно відповідно до Закону № 5503. Відповідно при обчисленні податкових зобов'язань з екологічного податку за II, III і IV квартали с. м. застосовуються ставки податку, встановлені Законом № 5503.

При цьому згідно з п. 2 підрозділу 5 розділу XX "Перехідні положення" Кодексу за податковими зобов'язаннями з екологічного податку, що виникли з 1 січня 2013 р. до 31 грудня 2013 р. включно, ставки податку становлять 75 відсотків від ставок (у 2012 році становили 50 відсотків).

Граничним терміном подання податкової декларації екологічного податку за I квартал п.р. є 10 травня 2013 р., а останнім днем сплати податку - 20 травня 2013.

Мітки:

екологічний податок екологія податкова бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create