Чим займається крупний бізнес в Україні

Чим займається крупний бізнес в Україні

Велика частина українських підприємств, які є найбільшими платниками податків, зайнята в сфері торгівлі - близько третини, підрахували в Міністерстві доходів і зборів.

На другій позиції опинилася переробна індустрія, якій належать 29,6% великого бізнесу.

Відзначимо, що відомство зараховує до великих платників податків, у яких дохід за останні чотири квартали склав більше 500 млн грн, або ж сума виплати податків перевищила 12 млн грн за аналогічний період. Інші сфери економіки опинилися не так популярні серед великого бізнесу. За інформацією Мінзборів, енергетикою займаються 10% підприємств, 7,8% - орендою, інжинірингом та послугами, 7,7% - транспортом і зв'язком. Видобутком природних ресурсів зайнято 5,7% підприємств великого бізнесу.

Всього ж чиновники міністерства нарахували 1480 юросіб, які є великими платниками податків. У відомстві похвалилися, що ті підприємства, які перебувають на спецобліку, з початку року поповнили казну на 18,6 млрд грн, що склало 49% від усього податкового прибутку бюджету.

Мітки:

податкова торгівля крупний бізнес бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create