Кіпрські банки будуть закривати свої відділення в Україні

Кіпрські банки будуть закривати свої відділення в Україні

Всі закордонні відділення кіпрських банків будуть поступово продані. Про це заявив міністр фінансів республіки Міхаліс Сарріс. Він пояснив, що мова йде про банківські структури в Росії, Україні, Румунії, Сербії та низці інших країн.

Кіпр буде звертатися до нових ринків, таким як Китай і держави арабського світу. Він також заявив, що, незважаючи на "гіркоту, яку викликали в Росії події, що відбуваються на острові", кіпрсько-російські відносини "залишаються хорошими".

Висловлювання міністра прозвучали в день, коли були опубліковані параметри угоди центробанку і мінфіну Кіпру з "трійкою" міжнародних кредиторів (Єврокомісія, Європейський центральний банк і Міжнародний валютний фонд) про реструктуризацію Банку Кіпру та ліквідацію Кіпрського народного банку. Міністр підтвердив, що 37,5% депозитів у Банку Кіпру понад 100 тис євро будуть конвертовані в акції.

За його словами, 22,5% цих депозитів будуть "зарезервовані" до того моменту, коли завершиться оцінка потреб банку в рекапіталізації. Решта 40%, сказав міністр, залишаться у власників депозитів. Сарріс зазначив, що фінансовий сектор Кіпру і його роль як міжнародного ділового центру скоротиться.

Мітки:

кіпр криза банки депозити фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create