В Україні набирає обертів медичний туризм

В Україні набирає обертів медичний туризм

Поки забезпечені українці літають лікуватися в клініки Німеччини, Ізраїлю та інших країн, економні європейці приїжджають за меддопомогою в Україну, пише Сегодня.

Так, за підрахунками проекту «Медичний туризм», в минулому році лікуватися в нашу країну приїхало 150 тисяч іноземців. В основному - це туристи з Німеччини, Польщі, Австрії та Азербайджану. Для порівняння, Туреччину - визнаного лідера в сфері медтуризму - відвідали 617 тисяч таких туристів. На них країна заробила $ 4,2 млрд.

При цьому експерти говорять, що Україні поки ще рано говорити про конкуренцію зі світовими лідерами в цьому питанні - США, Німеччиною, Туреччиною, Ізраїлем і Францією.

В Україні вже з'явилося чимало компаній, які промишляють на цьому терені. Вони пропонують туристам з розвинених країн полікуватися у нас по смішним (за їхніми мірками) цінам. До прикладу, в західній Європі зубний імплант коштує 1800 євро, у Польщі та Угорщині - 500-600 євро, а в Україні таку ж операцію можна провести за 440 євро.

Мітки:

медичний туризм україна європа ціни бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create