Туніс просить у МВФ 1,8 мільярда доларів

Туніс просить у МВФ 1,8 мільярда доларів

Уряд Тунісу планує до травня підписати з Міжнародним валютним фондом угоду про кредит обсягом 1,8 мільярда доларів, кошти необхідні для того, щоб убезпечити економіку країни від боргової кризи в Європі і від внутрішньої політичної нестабільності.

Делегація МВФ прибуде в Туніс 8 квітня, в кінці місяця відбудеться ще один раунд переговорів у Вашингтоні, заявив міністр фінансів країни Ільяс Фахфах. За його словами, сторони "згодні приблизно по 95% умов".

За оцінками уряду Тунісу, ВВП країни в 2013 році зросте на 4% в порівнянні з 3,6% у минулому році. Дефіцит бюджету може збільшитися з 5,1% до 5,9% ВВП, оскільки влада планує більше інвестувати в відстаючі у розвитку внутрішні райони країни з метою створення нових робочих місць.

У 2012 році країна випустила держоблігації з купонним доходом 1,686% під гарантії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на суму 485 мільйонів доларів. У поточному році влада Тунісу має намір попросити Мінфін США гарантувати облігації на суму близько 500 мільйонів доларів, а також залучити близько 400 мільйонів доларів за рахунок випуску облігацій в ієнах (Samurai bonds).

Мітки:

туніс мвф кредит економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create