За порушення правил паркування будуть штрафувати на 360 гривень

За порушення правил паркування будуть штрафувати на 360 гривень

Кабінет міністрів пропонує змінити правила паркування та ввести штрафи до 360 гривень за їх невиконання. Якщо документ затвердять, то власник авто, навіть заїхавши на парковку на 10 хвилин, повинен буде сплатити годинний тариф.

У випадку порушення правил і розміщення автомобіля без оплати штраф складе 8-12 неоподатковуваних податком мінімумів громадян (136-204 грн.) і перевищує максимальну вартість паркування в 10-20 разів.

Для тих, хто припаркується в місцях для інвалідів та інших пільгових категорій населення і навіть заплатить за тарифом, штраф складе 15-18 неоподатковуваних податком мінімумів громадян (255-360 гривень).

Штрафувати порушників будуть або працівники комунального підприємства, або спеціально створені адміністративні комісії, або співробітники ДАІ.

У той же час повноваження даішників планується суттєво розширити: їм буде дозволено блокувати колеса, евакуювати на штрафмайданчики автомобіль неплатників, а також тих, хто буде пересуватися на парковці або припаркує авто неправильно.

Згідно з діючими правилами, водії можуть залишати автомобіль на стоянці безкоштовно на 5-15 хвилин.

За відсутність паркоматів планується штрафувати чиновників, які займаються парковками. Сума штрафу складе 510-680 гривень, а якщо протягом року обладнання так і не буде встановлено, ця сума зросте до 1,7 тис. гривень.

Ініціатори законопроекту вважають, що нововведення зроблять паркувальний бізнес цікавим для інвесторів.

Мітки:

паркування водії штрафи бізнес інвестори транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create