В Україні на інтернет-рекламу витратили майже 60 мільйонів гривень

В Україні на інтернет-рекламу витратили майже 60 мільйонів гривень

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) провела масштабне дослідження ринку інтернет-реклами в Україні.

Згідно з дослідженням, обсяг українського ринку інтернет-реклами досяг 594 млн грн. Частка прямих продажів склала 44,56%.

У дослідженні взяли участь 12 агентств інтернет-реклами, серед яких - AdPro, AdWork, Digibrand, Digital Promotion, Escape, ITCG, Mediacom, OK Internet, Promodo, Publicis Groupe Media, Smartica / Skykillers, TMGU, а також представники більше двадцяти найбільших майданчиків , холдингів та сейлз-хаусів: "Автоцентр", AdMixer, AdNet, C8.Network, Censor.net.ua, DMDim, Gismeteo.ua, Go2Net, Gorod.dp.ua, FISH, HTTPool, Internet-Media, RBC, RIA , Ukr.net, Finance.ua, LB.ua, StarLight Digital Sales, T-sell, Takitak, "1 +1".

Нагадаємо, що минулого тижня Національна комісія державного регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРСІ) повідомила, що доступ до інтернету зараз є у 43,5% населення України, з них 35% підключені до високошвидкісної мережі.

Мітки:

реклама інтернет-реклама бізнес україна бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create