Укрдержреєстр запевнив, що тепер заволодіти чужою квартирою стало неможливо

Укрдержреєстр запевнив, що тепер заволодіти чужою квартирою стало неможливо

При роботі з Єдиним державним реєстром прав на нерухоме майно безкарно заволодіти чужою квартирою або іншим нерухомим майном неможливо. Про це повідомили в прес-службі Державної реєстраційної служби України (Укрдержреєстр).

Як йдеться у повідомленні, доступ до Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно забезпечує "Держінформюст" тільки державним реєстраторам, в тому числі нотаріусам, яким з 1 січня 2013 року надані відповідні повноваження.

У розпорядженні Укрдержреєстру є вичерпний перелік осіб, які здійснюють державну реєстрацію прав на нерухомість. "Таким чином, здійснення доступу до реєстру особами, які не мають на це відповідних правових підстав, неможливо", - сказано в прес-релізі.

У прес-службі зазначили, що державний реєстр прав на нерухоме майно має кілька рівнів захисту, тому жоден нотаріус не може змінити інформацію непомітно - система фіксує, ким і які саме зміни були внесені до реєстру.

При цьому комплексна система захисту інформації реєстру виключає несанкціоновані дії, а також будь-яке спотворення інформації.

Доступ до реєстру здійснюється за допомогою персоніфікованого сертифіката електронного цифрового підпису, логіна і пароля, які відомі тільки особі, яка здійснює реєстрацію. У Укрдержреєстрі нагадали, що раніше в Україні діяло чотири державних реєстри, в яких підлягали реєстрації права на нерухомість: реєстр прав власності на нерухоме майно; реєстр правочинів; реєстр іпотек і реєстр заборон відчуження нерухомого майна.

Мітки:

нерухомість нотаріуси укрдержреєстр нерухомість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create