Volkswagen переносить виробництво з Європи в Азію

Volkswagen переносить виробництво з Європи в Азію

Перенесення виробництва Volkswagen з європи в Азію - крок цілком зрозумілий і логічний, враховуючи безперервний спад продажів нових машин в Європі. Навіть найбільший ринок регіону, Німеччина, показав негативну динаміку.

За останні чотири роки персонал Volkswagen в Азії збільшився на 134%, до 70 тис. співробітників. Також зросло і процентне співвідношення азіатської частки робочої сили в Volkswagen - з 8% до 13%.

Європа поки залишається зосередженням переважної більшості потужностей концерну як з точки зору робочої сили, так і з точки зору підприємств. Хоча за період з 2008-го по 2013-й кількість співробітників у цьому регіоні скоротилася на 44%.

Додати цифр до цієї статистики повинні Porsche і Ducati, які концерн придбав зовсім недавно. Так як ці компанії проводять свої транспортні засоби в основному в Європі, їх співробітники дадуть відчутний приріст європейського персоналу Volkswagen.

Мітки:

volkswagen виробництво автомобілі бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create