Qiwi продала мережу терміналів в Україні

Qiwi продала мережу терміналів в Україні

Платіжна система Qiwi продала термінальні мережі в 20 країнах ближнього і далекого зарубіжжя, в тому числі і в Україні. Це випливає з інвестиційного проспекту компанії.

Qiwi повністю вийшла з капіталу індійської термінальної мережі Freshpay IT Solutions Private. Також продана і 26%-ва частка в панамській компанії Cosmopro (володіє термінальними мережами в Панамі, Колумбії і Перу), частки в сінгапурській Universal Samrtlink і QIWI Argentina.

Також продані термінальні мережі в Китаї, Гонконзі, ПАР, Демократичній Республіці Конго, Чилі, Малайзії, Болгарії та Сербії. У Бразилії у Qiwi залишився інтерес у місцевій компанії, але розмір пакета скоротився з 51% до 29,5%.

Qiwi позбулася термінальних мереж в Україні (місцевої Finance Company OMP), Таджикистані та Грузії. У Казахстані продана компанія Instant Payments, тут у неї залишилася OSMP.

У Латвії продана 51% частка в місцевій термінальній мережі Qiwi Baltic. Але в минулому році в цій країні було створено нове підприємство QIWI Waller Europe, яке займеться просуванням електронного гаманця Qiwi Visa Wallet.

Мітки:

qiwi термінали україна фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create