Які країни можуть замінити кіпрські офшори

Які країни можуть замінити кіпрські офшори

Кіпр швидко втрачає свою репутацію офшорної «податкової гавані». У той час як урізання депозитів в найбільшому банку країни може досягти 60%, все більшу привабливість набувають альтернативні офшорні зони.

В останні тижні юристи і фінансові експерти, які спеціалізуються на ухилянні від податків, отримують безліч пропозицій від представників альтернативних фінансових центрів в Європі та за її межами.

«Ми інформовані про економічні проблеми, з якими зіткнувся Кіпр в даний момент, - цитує The New York Times повідомлення однієї юридичної фірми з Мальти. - Ми хотіли б запропонувати на ваш вибір способи дій для переведення активів на Мальту». У повідомленні наголошується, що податки на Мальті є низькими, а режим фінансових послуг - «гнучким».

Аналогічні пропозиції надходять з таких широко відомих «податкових гаваней», як Швейцарія, Люксембург та Кайманові острови, а також з інших регіонів, включаючи Дубай і Сінгапур. Всі ці країни наполягають зараз на тому, що їх ситуація повністю відрізняється від ситуації на Кіпрі. Свої послуги пропонують навіть фірми з північної частини Кіпру, контрольованої Туреччиною.

Мітки:

кіпр офшори податки податкова гавань економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create