Янукович створить в країні сприятливі умови для ведення бізнесу

Янукович створить в країні сприятливі умови для ведення бізнесу

Уряд зробить усе можливе, щоб Україна увійшла в сотню рейтингу легкості ведення бізнесу. Про це говорили міністри під час засідання Комітету з економічних реформ.

У рейтингу 2013-го року Україна посідає 137-е місце, що на 15 пунктів вище за торішній результат, пише Сегодня. Однак головна мета України - перша сотня, нагадав президент Віктор Янукович. «Це непоганий результат, але він не відповідає нашому інвестиційному потенціалу», - зазначив він, відкриваючи засідання комітету.

Для досягнення поставленої мети Україна повинна розібратися з позаплановими перевірками на підприємствах, довести до розуму сферу адмінпослуг і дерегуляцію. Цим і займаються в міністерствах, в основному шляхом підготовки законопроектів.

Причому всі зміни в законодавстві необхідно провести до кінця квітня, оскільки вже в травні укладачі рейтингу почнуть опитувати українських бізнесменів, юристів та аналітиків, уточнюючи, чи працюють нововведення на практиці, зазначив міністр економрозвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

Тому його міністерство вже готове запропонувати на розгляд парламенту законопроекти про спрощення реєстрації платників податків і зниження податкового тиску з ПДВ. А також спростити доступ споживачів до природних монополій, наприклад, до електромереж. Скажімо, якщо в Європі згідно з рейтингом Ведення бізнесу на підключення до системи електропостачання йде 153 дні, то в Україні - 285.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create